Posty: 151

Skąd: Niska
Pon 12:53, 04 Gru 2006

Wiadomość
Co do Polaków na Mistrzostwach Świata uważam, że odnieśli ogromny sukces. Wygrali dziesięć meczy z zrzędu w tym z Bułgarią(3 miejsce) Serbią i Czarnogórą
(4 miejsce) oraz Rosję (7 miejsce). Z Rosją był to wspaniały mecz, na żywo nie oglądałem całego ale podczas tych dwóch pierwszych setów tyle nerwów straciłem noi potroszce nadzeji. Później musialem do szkoły iść noi na przerwie przyszli koledzy i powiedzieli, że wygraliśmy trzeciego seta i, że wygrywamy w czwartym taka radość we mnie wstąpiła było super. Nie mogiśmy czekać do końca lekcje więc między nimi pobiegliśmy do Dawida do domu spojrzeć na wynik a tam co? 3:2 dla Polski co to była za radoś (a ten okrzyk Macza to było cośRazz) to byłjeden z najradośniejszych dlamnie dni w szkole. Później gładko poszło z Serbami, a w półfinale czekała Bułgaria pierwszy set łatwy a drugi i trzeci myślałem, że się załamie masakra no ale ważne, że wygraliśmy. Hmm a finał to niestety dostaliśmy łomot od Brazyli toroche moim zdaniem błąd, że Gacek grał z kontuzią bo oni zamiast grać to pilnowali żeby piłka do niego nie doszła.

Ale mamy po 30 latach medal Mistrzostw Świata. Jesteśmy wicemistrzami uważam, że jesto wspaniały wyczyn i coś naco bardzo długo czekaliśmy. Mam nadzieje, że tp przyniesie zwrot w polskiej siatkówce i że teraz będziemy jeszcze bliżej czołówki niż dotej pory. Mamy też najlepszego rozgrywającego mistrzostw (brawa dla Zagumnego) oraz nominacje dla Wlazłego w kategori najlepszy zawodnik turnieju.
A na dekoracji piękny gest naszej reprezentacji wszysce wyszli w koszulkach z numerem 16 i nazwiskiem ,,Gołaś", który tragicznie zmarł w wypadku samochodowym dwa lata temu.

BRAWO BRAWO POLACY OBY TAK DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez robeQ dnia Wto 12:49, 26 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Wiadomość
hehe bardoz aldna robert wypowiedz.Hehe co do okrzyku to bylo wyarazenie mojej radosci zwiazanej z wygraniem z ruskimi:d.Wkoncu lepszy wygral. Co do meczu z brazylia troche sie zalamalem po 1 secie bo zostalismy zmieceni przez brazylijczykow. Ale to jest wkoncu druzyna komplentna trzeba grac na 100% zeby z nimi wygrac. Brawo za piekny gest dla Arka Golasia i dla ZAgumnego i Wlazlego:D

siatka
Zostać mistrzem świata to nie taka prosta sprawa...

Wiadomość
zostali vice mistrzami za co gratulujemy troche pomotane bylo z kontuzja gacka ale coz. Troche skandalbyl z tym ze trener nie dostal medalu ale jakas firma ma sie zajac i zrobic podrobki ale nie jest zle teraz reprezentanci kraju troche sie stresuja na meczach jak cos zchzania ale coz taka jest rola vicemistrzow swiata. Wrojuje sie na meczu Bot skra belchatow kontra jastrzebki wegiel (3:2)